Garantija ir grąžinimas

GARANTINIS LAIKOTARPIS

Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms prekėms nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, tačiau gamintojai tam tikrais atvejais gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą. Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

Jei Jūsų prekė sugedo garantinio laikotarpio metu, mes ją suremontuosime nemokamai – tereikia pateikti prekės pirkimo dokumentą (sąskaitą faktūrą).

Pirkimo dokumentą (sąskaitą faktūrą) gaunate kartu su įsigyjama preke arba el. paštu, kai gauname Jūsų apmokėjimą už įsigyjamą prekę.

Atkreipkite dėmesį, kad gamintojai netaiko garantijos natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Garantinis talonas, jeigu prekei gamintojas suteikia garantiją, Jums bus pristatytas kartu su prekėmis, kurias įsigysite www.smartandart.lt

Jeigu būtų nustatyta, kad Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), Jūs turite teisę prašyti pakeisti sugedusią prekę į kitą tokią pačią arba grąžinti Jums sumokėtus pinigus už prekę.

Jeigu būtų nustatyta, kad Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tačiau ją įmanoma suremontuoti, tokiu atveju prekę suremontuosime (nemokamai)

Bet kokiu atveju Jūs galite tiesiogiai kreiptis į MB “Tostė” ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą dėl sugedusios prekės remonto.

Atkreipkite dėmesį, kad:

 • suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojasi nuo pirminės prekės įsigijimo datos;
 • visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu pardavėjui, apmoka Pirkėjas;
 • informacijai, esančiai informacijos nešikliuose/laikmenose, garantija netaikoma;
 • išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.
KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės. Ši teisė negalioja žemiau nurodytoms išimtims:

 • pagal specialius pirkėjo nurodymus pagamintoms prekėms, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba prekėms, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms;
 • greitai gendančioms prekėms ar prekėms, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
 • supakuotoms prekėms, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 • prekėms, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
 • supakuotai programinei įrangai arba supakuotiems vaizdo ar garso įrašams, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;
 • juridiniams asmenims.

Nutarę atsisakyti prekės, turite pateikti aiškų pareiškimą el. paštu info@smartandart.lt, kuriame būtų išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti prekės, taip pat prisegamos norimo grąžinti prekės nuotraukos.

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, mes Jums grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, perkant prekę. Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog:

 • negrąžinsime Jūsų papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad Jūs aiškiai pasirinkote kitą, negu mūsų pasiūlytas pigiausias įprastinis prekės pristatymo būdas;
 • negrąžinsime išlaidų, kurios susidarė grąžinant prekę pardavėjui (siuntimo išlaidų).

grįžti į parduotuvę